Firma

Herlac Coswig GmbH to jeden z czołowych producentów produktów do powierzchniowego uszlachetniania drewna w Europie. Posiada w swojej ofercie lakiery do drewna nitrocelulozowe, poliuretanowe, akrylowe, systemy UV, szeroką gamę technologii wodorozcieńczalnych, oraz program bejc do drewna o nieograniczonej ilość kolorów i efektów w połączeniu z naturalnym kolorem drewna oraz jego strukturą.

O firmie

Niemiecka firma Herlac oferuje od lat systemy lakiernicze dla przemysłu meblarskiego, parkieciarskiego, rzemiosła oraz klientów indywidualnych, w pelnym zakresie technologicznym.

Produkty lakiernicze dostarczane są we wszystkich dostępnych stopniach połysku oraz sposobach aplikacji (natrysk, wałek, pędzel, walec, zanurzenie, polewanie, technologie UV) Asortyment Herlac spełnia wymogi Dyrektywy Europejskiej 1999/13/WE odnośnie ograniczeń emisji lotnych związków organicznych (LZO) dla produktów o zastosowaniu przemysłowym oraz Dyrektywy 2004/42/WE w obszarze indywidualnym (Do-it-yourself).

Nasza filozofia

Herlac jest kompetentnym partnerem kompleksowych rozwiązań w aplikacji nowoczesnych systemów lakierniczych na drewno i meble. Wspieramy naszych klientów już na etapie planowania wdrożenia nowych urządzeń i technologii.

Produkty testujemy we własnym dziale rozwoju technicznego i laboratorium. We współpracy z renomowanymi producentami urządzeń, gwarantujemy klientom optymalny stosunek jakości do ceny gotowego wyrobu.

W ten sposób realizujemy naszą misję polegającą nie tylko na sprzedaży lakieru ale i na doradztwie technicznym - Coatings Plus - lakiery Plus.